Vztahový korelát

Vztahový korelát je vzájemné zhodnocení energií dvou Astrotypů mezi sebou. Na základě tohoto rozboru uvidíte, jakým způsobem na sebe se svým protějškem působíte po energetické stránce, protože vzájemné působení energií se projevuje chováním a pocity ve vztahu.

Pochopíte např. proč má váš partner vždy poslední slovo nebo proč se po jeho boku cítíte skvěle a plni energie. Zjistíte silná, ale i slabá místa vašeho vztahu. Díky tomuto rozboru můžete sjednat nápravy, aby byl váš vztah harmonický.

Vztahový korelát se nejčastěji dělá v partnerských vztazích nebo mezi rodiči a dětmi či mezi sourozenci navzájem. Korelát si můžete vytvořit i se svým zvířátkem, abyste zjistili jaký je ve své podstatě a jak něj.

Vzorový Vztahový korelát

Ve vzorovém korelátu vám představujeme pana Karla (toho již znáte z Astrotypu) a paní Josefínu. Pojďme se společně podívat na jejich vztah z pohledu Feng Shui.

   Pan Karel, 30.8.1990 v 7:10 hodin (6:10 zimního času)      Paní Josefína 25.11.1969 ve 22:50 hodin

V tomto ukázkovém korelátu, zjednodušeně řečeno, jde více šipek od pana Karla k paní Josefíně. To znamená, že je pan Karel energeticky silnější. Tento vztah je energeticky správně nastaven, protože muž by měl být energeticky silnější, aby  se žena vedle něj cítila v bezpečí. 

Při pohledu na znaménka plus a mínus vidíme, že u obou převládají znaménka mínus. To znamená, že jsou oba Jinoví a tedy jejich vztah bude spíše klidnější a společensky uzavřenější. V interiéru jejich společného domova bude více detailů a doplňků (obrázky, kytky, polštáře, atd.).

Dále zde můžeme vidět, že pan Karel bude určovat směr a vývoj vztahu. Paní Josefínu posouvá na úrovni pocitů, ve fyzické a psychické síle a v komunikaci. Na úrovni logiky a porozumění je dokonce dominantní. To si musí uvědomit a pracovat s tím, aby se paní Josefína mohla také projevit a říci svůj názor. Paní Josefína posiluje panu Karlovi životní hodnoty a v jejich intimním životě bude ta, která bude udávat tempo a směr. Vliv na jejich vzájemné chování budou mít i zvířata v jejich Astrotypech.

Toto je velice zkrácený náhled, abyste si udělali představu. Zpracovaný Vztahový korelát má 16 - 19 stran formátu A4. Vztahový korelát vám zašleme buď do emailu nebo vám ho necháme vytisknout a svázat, tak aby jste si ho mohli založit do knihovny a kdykoliv ho mít po ruce a začíst se do něj a nebo ho darovat svým blízkým.

Vytvořte si webové stránky zdarma!